Čia sustoja laikas…

Nuostabiame natūralios gamtos kampelyje, toli nuo miesto šurmulio patirkite ramų poilsį sodyboje, įsikūrusioje tarp trijų ežerų: Mergežerio, Beržinio ir Merkmėnio. Tylioje gamtos užuovėjoje ramybės nesutrukdys jokios šiuolaikinės technologijų priemonės. Jūsų laukia penki atskiri rąstiniai nameliai, įrengti baldais iš natūralių ekologiškų medžiagų. Pirmajame aukšte rasite jaukią svetainę su židiniu, virtuvę, o antrame – erdvų miegamąjį su vaizdu į ežerą, mišką ir puikų kalnuotą reljefą. Čia galite mėgautis pirties malonumais, žavėtis užburiančiu ežero grožiu, išbandyti vandens pramogas, žuvauti, vežiauti, džiaugtis miško gėrybėmis.

Kalnuotos trasos puikiai tinka ir aktyviam sportui kalnų dviračiais bei keturračiais motociklais ir slidinėjimui žiemos metu, o užšalės ežeras - čiuožinėti pačiūžomis. Pasiplaukiojimui ežere nuomojamos valtys. Puikiai įrengtos tinklinio, krepšinio aikštelės, vietos kemperiams, palapinėms statyti, laužavietės ir šašlykinės.
Tai pat galima užsisakyti pusryčius, pietus, vakarienę iš natūralių produktų - šviežios žvėrienos, žuvies, grybų ar uogų pagal sezoną.

Linkime Jums malonių, napamirštamų akimirkų ir visada laukiame sugrįžtant.

Visų paslaugų kainos sutartinės. Užsakymai ir informacija pasiteiravimui tel. +370 685 59000 (Liudas) arba el. paštu: info@trysezerai.lt